daily news
هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر
- اجتماعی

اسامی نامزدهای  هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر

به گزارش سینمایی ایران:هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر از بیست و ششم تیرماه سال به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس سینمایی ملت آغاز به کرد . این جشنواره بین المللی فیلم شهر که در بخش های مختلف سینمایی با پخش فیلم هایی همراه بود به پایان کار خود نزدیک شد.جشنواره بین المللی فیلم شهر

جشنواره بین المللی فیلم شهر

صفحه رسمی هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر با انتشار پستی خبر از اعلام نامزدهای این دوره از جشنواره فیلم شهر داد.

 

نامزد های بهترین فیلمنامه

هومن سیدی برای فیلمنامه مغز های کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای فیلمنامه چهارراه استانبول

سید روح الله حجازی برای فیلمنامه اتاق تاریک

محمد علی باشه آهنگر برای فیلمنامه سرو زیر آب

بهمن کامیار برای فیلمنامه فیلم در وجه حامل

 

نامزد های بهترین بازیگر نقش زن

ژاله صامتی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی در وجه حامل

پریناز ایزدیار برای ایفای نقش در فیلم سینمایی تابستان داغ

سحر دولتشاهی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی چهارراه استانبول

ساره بیات برای ایفای نقش در فیلم سینمایی اتاق تاریک

ندا جبرئیلی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی کارت پرواز

 

نامزد های بهترین بازیگر نقش مرد

نوید محمدزاده برای ایفای نقش در فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده

فرهاد اصلانی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده

جواد عزتی برای ایفای نقش در فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2:رد خون

صابر ابر برای ایفای نقش در فیلم سینمایی تابستان داغ

جشنواره فیلم شهر

نامزد های بهترین دستاورد فنی یا هنری

پیمان شادمانفر برای فیلمبرداری فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده

فرید ناصر فصیحی برای جلوه های ویژه فیلم سینمایی چهارراه استانبول

علیرضا زرین دست برای فیلمبرداری فیلم سینمایی سرو زیرآب

مهدی سعدی برای تدوین فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده

هادی بهروز برای فیلمبرداری فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2:رد خون

 

نامزد های بهترین کارگردانی

هومن سیدی برای کارگردانی فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای کارگردانی فیلم سینمایی چهارراه استانبول

سید روح الله حجازی برای کارگردانی فیلم سینمایی اتاق تاریک

محمد حسین مهدویان برای کارگردانی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2:رد خون

محمد علی باشه آهنگر برای کارگردانی فیلم سینمایی سرو زیر آب

 

نامزد های بهترین فیلم

سعید سعدی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده

مصطفی کیایی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی چهارراه استانبول

سید روح الله حجازی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی اتاق تاریک

سید محمود رضوی مجد برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی ماجرای نیمروز 2:رد خون

جشنواره فیلم شهر

نامزد های بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری

در این بخش بدون معرفی نامزد یک تندیس و دیپلم افتخار اهدا می شود.

 

نامزدهای بخش مستند؛ داستانی و پویانمایی

هیئت داوران بخش فیلم های مستند؛ داستانی و پویانمایی متشکل از نرگس آبیار و هومن بهمنش، احمد ضابطی جهرمی، محمدحسین شفیعی، محمد علی فارسی، مصطفی کیایی، علیرضا گلپایگانی، آرای خود را در این بخش به شرح زیر اعلام می دارد:

 

آثار پویانمایی

- نامزد های بهترین جانبخشی

لیلا شعبانی نژاد برای پویانمایی سیم ششم

صادق جوادی برای پویانمایی روباه

سعید الوندی و رشید عابدین برای پویانمایی یکدیگر

فرنوش عابدی برای پویانمایی آلفابت

مجتبی موسوی برای پویانمایی آقای گوزن

عباس جلالی یکتا برای پویانمایی پسر دریا

 

نامزد های بهترین کارگردانی

سیم ششم ساخته بهرام عظیمی

پسر دریا ساخته عباس جلالی یکتا

آلفابت ساخته کیانوش عابدی

آقای گوزن ساخته مجتبی موسوی

پدر ساخته میرعلی حسینی اصلی

روباه ساخته صادق جوادی

 

نامزد های بهترین فیلم

سیم ششم به کارگردانی بهرام عظیمی

روباه به کارگردانی صادق جوادی

پسر دریا به کارگردانی عباس جلالی یکتا

آلفابت به کارگردانی کیانوش عابدی

یکی بود یکی نبود به کارگردانی مهین جواهریان

 

بخش مستند

 

نامزد های بهترین تحقیق و پژوهش

مجتبی محمودی برای فیلم نازی آبادی ها

داود اشرفی برای فیلم قصه ی بولوار

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه ی ملت

مرتضی منشی برای فیلم عودلاجان

محمد حسین حیدری و مهدی اسدزاده برای فیلم مهین

 

نامزد های بهترین دستاورد فنی یا هنری

بابک بهداد و سولماز افتخاری برای تدوین فیلم بهارستان خانه ی ملت

محمد حسین حیدری و زهره احمدزاده برای تدوین فیلم مهین

مهدی آزادی برای فیلمبرداری فیلم مهین

محمد حدادی برای فیلمبرداری فیلم در جستجوی فریده

 

نامزد های بهترین کارگردانی مستند کوتاه و نیمه بلند

فاطمه ذوالفقاری برای کارگردانی فیلم فقدان

داوود اشرفی برای کارگردانی فیلم قصه بولوار

مرتضی منشی برای کارگردانی فیلم عودلاجان

مجتبی محمودی برای کارگردانی فیلم نازی آبادی ها

 

نامزد های بهترین کارگردانی مستند بلند

محمد حسین حیدری برای فیلم مهیمن

آزاده موسوی و آقای کوروش عطائی برای فیلم در جستجوی فریده

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه ملت

مهدی بخشی مقدم برای فیلم خانه ای برای تو

 

نامزد های بهترین فیلم

مهدی مطهر برای تهیه کنندگی مستند فقدان و مستند مهین

بابک بهداد برای تهیه کنندگی فیلم بهارستان خانه ی ملت

در بخش بهترین اثر با محوریت تهران شناسی و تهران نگاری

داوود اشرفی برای فیلم قصه بولوار

مجتبی محمودی برای فیلم نازی آبادی ها

مرتضی منشی برای فیلم عودلاجان

بابک بهداد برای فیلم بهارستان خانه ی ملت

 

نامزدهای بخش مسابقه سینمای بین الملل

 

نامزد های بهترین کارگردانی فیلم پویانمایی

مجتبی موسوی برای آقای گوزن از کشور ایران

مَکس پورتر و خانم رو کو وا ها تا برای فضای منفی از کشور فرانسه

باستیَن شورِیوِندیل برای فیلم مکعب روبیک از کشور هلند

 

نامزد های بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند داستانی

آرین وزیردفتری برای فیلم مثل بچه آدم از کشور ایران

مهدی فِلِیفِل برای فیلم در حال غرق شدن از کشور یونان

دیوید ریچارد برای فیلم رنام، بدنبال زمین بازی از کشور اندونزی

 

نامزد های بهترین کارگردانی فیلم کوتاه و نیمه بلند مستند

جِیهون ایلماز کِت برای فیلم مردی از دریا از کشور ترکیه

آجان مودی برای فیلم میدان رستگاری از کشور آمریکا

مایکل استورم گلومستین برای فیلم بینهایت 50 متر دورتر است از کشور لهستان

 

نامزد های بهترین کارگردانی مستند بلند

بوریس بِرتروم برای کارگردانی فیلم مستند بلند پناهگاه انسان از کشور دانمارک

خانم لیسا اف. جکسون برای کارگردانی فیلم مستند بلند میراث از کشور مکزیک

آقای چاد فردریچ برای کارگردانی فیلم مستند بلند شهر آزمایشگاهی از کشور آمریکا

 

نامزد های بهترین فیلم بلند مستند

خانم لیسا اف. جکسون برای تهیه کنندگی فیلم میراث از کشور مکزیک

کریستُفر اییِن اِسمیث برای تهیه کنندگی فیلم آرمان شهر جدید از کشور انگلستان

بوریس بِرتروم برای تهیه کنندگی فیلم پناهگاه انسان از کشور دانمارک

 

نامزد های بهترین کارگردانی فیلم سینمایی

آندری زویاگینتسف برای کارگردانی فیلم سینمایی بی عشق از کشور روسیه

هیروکازو کورئیدا برای کارگردانی فیلم سینمایی دزدان فروشگاه از کشور ژاپن

هومن سیدی برای کارگردانی فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده از کشور ایران

 

در بخش بهترین فیلم سینمایی

هیروکازو کورئیدا برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی دزدان فروشگاه از کشور ژاپن

سِرگِی مِلکوموف و گِلِب فِتسیسوف برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی بی عشق از کشور روسیه

سعید سعدی برای تهیه کنندگی فیلم سینمایی مغز های کوچک زنگ زده از کشور ایران

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر از 26 تیرماه در پردیس سینمایی ملت آغاز به کار کرد و امروز 31 تیرماه مراسم اختتامیه این جشنواره بین المللی ساعت 17 برگزار میشود.

About فاطمه

Read All Posts By فاطمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *