بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس - اخبار کوتاه | تیپ نیوزاخبار کوتاه | تیپ نیوز
شما اینجا هستید: خانه / اجتماعی / بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس
بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

پس از فاش شدن رابطه جنسی دونالد ترامپ با بازیگر فیلم پورن استورمی دنیلز ۳۹ ساله، این بازیگر به قتل تهدید شد.

بازیگر فیلم مستهجن توسط دونالد ترامپ تهدید به مرگ شد

استورمی دنیلز بازیگر معروف فیلم پورن که چند سال پیش با دونالد ترامپ رابطه جنسی داشت و چندی پیش از رئیس جمهور آمریکا به دلیل حق السکوت شکایت کرد، در مصاحبه ای که سال ۲۰۱۱ انجام داد، فاش کرد که یک نفر او را تهدید به مرگ کرده است تا در مورد رابطه اش با ترامپ حرفی نزند. به گزارش رویترز این بازیگر فیلم پورن که پیش از این در مورد رابطه جنسی با دونالد ترامپ افشاگری کرده بود، در مصاحبه با شبکه سی بی اس نیوز آمریکا گفت در سال ۲۰۰۱۱ و زمانی که با دختر خردسالش در یک پارکینگ بوده، شخصی او را تهدید به مرگ کرده و گفته که نباید در مورد رابطه با ترامپ حرفی بزند.

بازیگر فیلم پورن که با رئیس جمهور آمریکا رابطه داشت، تهدید به قتل شد! +عکس

عکس بازیگر زن فیلم مستهجن که توسط ترامپ تهدید به مرگ شده بود

نام واقعی این بازیگر استفانی کلیفورد است و در این مصاحبه گفته : با دختر به کلاس ورزش می رفتم که مردی ناشناس در شهر لاس وگاس نوادا به من نزدیک شد و به من گفت که ترامپ را رهاکن و ماجرای او را فراموش کن.

او گفت که مرد ناشناس به سمت دختر خم شد و گفت چه دختر بچه زیبا و کوچلویی! حیف است که بلایی سر مادر این دختر بیاید و سپس محل را ترک کرد.

پیشتر گزارش شده بود که دنیلز در تاریخ ۶ مارس با شکایت از ترامپ گفته است که بر خلاف ادعاهای مطرح شده هرگز توافقنامه ای برای پرداخت حق السکوت به وی نسبت به فاش نکردن ماجرای رابطه میان آنها امضا نشده است. استورمی دنیلز ۳۹ ساله ادعا کرد که در سال ۲۰۰۶ میلادی در جریان یک مسابقه گلف افراد مشهور در ایالت نوادا، فقط یک بار با ترامپ رابطه جنسی داشته است. وی به برنامه “۶۰ دقیقه” سی. بی.اس نیوز گفت که ترامپ به او گفته بود که هیچ نگرانی از بابت همسرش ملانیا نداشته باشد.

ترامپ که در سال ۲۰۰۵ میلادی با همسر سوم خود ملانیا ازدواج کرد، اظهارات دنیلز را یک ادعای بی اساس خوانده است. دنیلز افزود که تماس‎هایش با دونالد ترامپ تا سال ۲۰۰۷ میلادی از جمله در بورلی هیلز کالیفرنیا ادامه پیدا کرد اما آن مراودات مخفیانه نبود و ترامپ در حضور دیگران با وی تلفنی صحبت می‎کرد.

او گفت به خاطر نگرانی از به خطر افتادن امنیت خودش و دخترش بود که ۱۱ روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ در قبال دریافت ۱۳۰ هزار دلار از وکیل ترامپ خیلی سریع تصمیم گرفت که با امضای یک قرارداد، از صحبت کردن با رسانه ها درباره رابطه ادعایی خودداری بکند.

وی گفت در سال ۲۰۱۱ میلادی می خواست در برابر دریافت ۱۵ هزار دلار جزئیات روایت خود از این رابطه را به یک نشریه بفروشد اما مایکل کوهن، وکیل ترامپ، نشریه را تهدید کرد که به دادگاه شکایت خواهد کرد و مانع از انتشار مقاله شد. او گفت که بعد از آن بود که ماجرای تهدید شدن جانش از سوی مرد ناشناس در پارکینگ رخ داد.


» همچنین بخوانید :

خبر جنجالی رابطه جنسی دونالد ترامپ با این بازیگر زن فیلمهای پورن

زندگی خصوصی ایوانکا ترامپ دختر دونالد ترامپ + عکس های دیده نشده ایوانکا

تیفانی ترامپ دختر جذاب دونالد ترامپ با شخصیتی راز آلود! + تصاویر جذاب تیفانی

عکس های تمام همسران دونالد ترامپ!

تاپ ناز منبعمنبع : تاپ ناز

یک نظری بگذارید

آدرس ایمیلتان منتشر نمیشودگزینه های الزامی ستاره دار شده اند *

*

رفتن به بالا