daily news
بهترین فیلم های اکشن 2019
- اجتماعی

معرفی ۹ فیلم برتر سال ۲۰۱۹

 

۱-فیلم سینمایی آلیتا: فرشته جنگ

فیلم «آلیتا: فرشته جنگ» «Alita: Battle Angel» یک فیلم اکشن علمی تخیلی اسـت کـه توسط رابرت رودریگز کارگردانی شده و بر اساس یک مانگا نوشته یوکیتو کیشیرو ساخته شده اسـت.

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

سایبورگ آلیتا «رُزا سالازار» بعد از این‌کـه توسط مردی بنام پزشک دایسون ایدو «کریستوف والتز» بـه زندگی بازگردانده می شود، سفری خطرناک را برای پی بردن بـه منشأ خود آغاز می کند. علاوه بر رُزا سالازار و کریستوف والتز، جنیفر کانلی، ماهرشالا علی و اد اسکرین اشاره کرد.

 

۲-فیلم سینمایی قطبی

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

فیلم «قطبی» «Polar» یک فیلم اکشن بـه کارگردانی یوناس آکرلاند بر اساس کمیک بوکی نوشته ویکتور سانتوس اسـت. یک قاتل حرفه‌اي کهنه کار «مدس میکلسن» از بازنشستگی خارج میشود تا با گروهی از قاتلان اجیر شده جوان روبه‌رو شود. علاوه بر مدس میکلسن، ونسان هاجنز، کاترین وینیک، مت لوکاس و رابرت میلت از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

۳-فیلم سینمایی نزدیک

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

فیلم «نزدیک» «Close» یک تریلر اکشن بـه کارگردانی ویکی جوسون اسـت. یک کارشناس امنیتی تنها «نائومی راپاس» برای محافظت از یک وارثه «سوفی نلیس» در برابر گروهی آدم ربای حرفه‌اي باید نقشه‌اي شیطانی را کشف کرده و هم زمان برای زنده ماندن تلاش کند. علاوه بر سوفی نلیس و نائومی راپاس، یون مکن، ایندریرا و ارما و میمی کین از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

۴-فیلم سینمایی تعقیب سرد

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

فیلم «تعقیب سرد» «Cold Pursuit» یک فیلم تریلر اشکن بـه کارگردانی هانس پیتر مولاند اسـت. یک برف روب بنام نلسون کاکسمن «لیام نیسن» پس از آنکه پسرش توسط یک دار و دسته قاچاقچی مواد مخدر کشته میشود قصد انتقام از کارتل مواد مخدر در شهر کوهستانی خودرا می کند. علاوه بر لیام نیسن، لارا درن، امی روسوم و تام بیتمن از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

۵-فیلم سینمایی کاپیتان مارول

فیلم «کاپیتان مارول» «Captain Marvel» یک فیلم اکشن ابرقهرمانی بـه کارگردانی آنا بودن و رایان فلک اسـت کـه بر اساس یک شخصیت کمیک بوکی ساخته شده اسـت. کارول دانورس «بری لارسون» کـه یک خلبان جنگنده نیروی هوایی اسـت بـه یکی از بزرگ‌ترین قهرمانان کهکشان تبدیل شده و بـه نیرو‌هاي موسوم بـه استارفورس می‌پیوندد.

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

استارفورس یک تیم زبده از مبارزان هستند و پس از این‌کـه زمین در بین جنگ بین دو نیروی فرا زمینی گرفتار می شود او با سوال‌هایي جدید در مورد گذشته و هویت خود بـه خانه بازمی گردد. درکنار بری لارسون، بازیگرانی مانند ساموئل ال جکسون، بن مندلسون، دجیمون هونسو و لي پیس از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

۶-فیلم سینمایی مهمان عروسی

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

فیلم «مهمان عروسی» «The Wedding Guest» یک تریلر اکشن بریتانیایی بـه نویسندگی و کارگردانی مایکل وینترباتم اسـت. یک مرد مسلمان مرموز بریتانیایی «دو پاتل» بـه سفری پرماجرا در پاکستان و هند میرود کـه اتفاقاتی را برای وی رقم می زند. علاوه بر پاتل، رادیکا آپته و جیم سارب از دیگر بازیگران این فیلم اکشن هستند.

 

۷-فیلم سینمایی عاشق فلین

فیلم «عاشق فلین» «In Like Flynn» بـه کارگردانی راسل مولکاهی یک فیلم استرالیایی زندگینامه‌اي اسـت کـه بر اساس داستان ارول فلین، سرباز سابق و بازیگر سرشناس استرالیایی ساخته شده اسـت. ارول فلین «توماس کاکورل» نقشه‌اي را از جیب یک جستجوگر طلا کـه بتازگی مرده بیرون میکشد.

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

ارول فکر میکند این نقشه وی را بـه یک گنج باارزش در پاپوآ گینه نو خواهد رساند ودر ادامه سه مرد دیگر را ترغیب میکند کـه دراین سفر با وی همراه شده و بدین ترتیب دست بـه سرقت یک قایق تفریحی زده و بـه دریا میزنند. علاوه بر توماس کاکورل، کوری لارج، ویلیام مازلی، کلیف استاندن و ایزابل لوکاس از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

 

۸-فیلم سینمایی دوشیزه بالا

فیلم «دوشیزه بالا» «Miss Bala» یک فیلم تریلر درام اکشن مکزیکی- آمریکایی بـه کارگردانی کاترین هاردویک اسـت کـه بازسازی فیلمی مکزیکی بهمین نام ساخته سال ۲۰۱۱ اسـت.

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

یک دختر کـه برنده مسابقات دختر شایسته شده اسـت «جینا رودریگز» بعد از این‌کـه شاهد رخ دادن یک قتل اسـت برای زنده ماندن چاره‌اي جز کار کردن برای یک رییس باند تبهکاری ندارد. علاوه بر جینا رودریگز، اسماعیل کروز کوردووا، آنتونی مک کی و آیسلین دربز نیز در فیلم «دوشیزه بالا» حضور دارند.

 

۹-فیلم سینمایی خشم

بهترین فیلم های اکشن 2019 | از کاپیتان مارول تا فرشته جنگ

فیلم «خشم» «Furie» یک فیلم اکشن ویتنامی بـه کارگردانی لي وان کیت اسـت. یک گانگستر قدیمی بنام‌هاي فونگ کـه دست از کار‌هاي گذشته اش برداشته و اکنون نقش یک مادر مهربان و ساده را بازی می کند با گذشته تاریک خود روبه‌رو می شود و بعد از این‌کـه دخترش ربوده می شود بار دیگر بـه دوران خشن گذشته اش باز می گردد.

 

 

 

About فاطمه

Read All Posts By فاطمه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *