daily news
- ورزشی

وقتی سرمربی آبی ها روی صندلی قرمز ننشست! + عکس-ورزشی


خبر آنلاین : علیرضا منصوریان مهمان و کارشناس برنامه جام پانزدهم شبکه 3 سیما برای بازی افتتاحیه یورو 2016 بود. کسی که این فصل بالاخره به خواسته خود رسیده است و خود را روی نیمکت استقلال، تیم محبوب همیشگی اش می بیند.

 

منصوریان که همیشه محبوب طرفداران استقلال بوده است، نشان داده که شخصیت محتاطی دارد و سعی دارد خود را بیش از پیش در دل طرفداران تیمش جا کند. این را می توان از اولین کنفرانس خبری رسمی او فهمید. وقتی از این گفت که یکی از اصلی ترین هدف هایش برای فصل بعد پیروزی در دربی است! چون سال قبل خودش شاهد باخت بد استقلال و ناراحتی طرفدارانش بود.

 

سرمربی جدید استقلال همیشه اعتقاد داشته است که نباید دل هواداری بشکند. او عقیده دارد که نباید به تیم حریف بی احترامی کرد اما خودش هیچ وقت نماد قرمز به دست نمی گیرد.

 

رفتار او در برنامه جام پانزدهم جالب بود و همه را یاد همین صحبت های او انداخت. وقتی که منصوریان آنقدر در این کار سخت گیری کرد که روی صندلی قرمز که جزو دکور برنامه بود ننشست!

 

منصوریان که این روزها مشغول بستن استقلال است و با نیامدن وحید امیری به تیمش، برنامه هایش بدجوری به هم ریخته است، سعی دارد تیمی برای استقلال ببندد که بتواند بعد از سه سال، یک تیم متفاوت برای استقلالی ها بسازد که بتواند جام ببرد.

 

منصوریان در برنامه جام پانزدهم گفت به پرسپولیسی ها احترام می گذارد، او گفت پورقاز را برای استقلال می گیرد، درباره امیری هم گفت آرزو می کند خارج از ایران بازی اش را ادامه دهد. او با طعنه گفت که ما و پرسپولیسی ها حسابی قیمت وحید را بالا برده ایم!

 

منصوریان در این برنامه از امیرخان حاج رضایی هم به عنوان یک استاد، حسابی تمجید کرد. او البته حاضر نشد که خیلی درباره خریدهای تیمش حرف بزند اما گفت برای دو یا سه روز آینده برای هواداران استقلال، سورپرایز دارد.

 

پورقاز 28 ساله که منصوریان گفت برای خط دفاع جذب می شود، به احتمال فراوان پس از آن در دستور کار این تیم قرار گرفته که آبی ها در جذب پژمان منتظری ناکام مانده اند!


منبع : ایران مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *